Poza Horyzont

PIĄTEK TRZYNASTEGO

W minionym tygodniu ze względu na fakt, że piątek był trzynastym dniem miesiąca rozmawialiśmy o popularnych przesądach w naszym kraju. Jednym z nich jest czarny kot, którego postanowiliśmy odczarować i przedstawić w zabawny sposób. Tak oto powstała kocia galeria prac stworzonych przez dzieci podczas zajęć plastycznych. Jak zwykle dzieci pracowały ze specjalistami. Były zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z Panią Sabiną i ruchowe z Panią Eweliną. Podczas zajęć efektywnego uczenia się z Panią Kasią dzieci ćwiczyły swoje mózgi przy pomocy różnych zadań i ćwiczeń. Po dłuższej przerwie powróciły zajęcia języka angielskiego.            

Z Panią Agnieszką dzieciaki ćwiczyły swoje kompetencje społeczne w czasie socjoterapii. Z kolei podczas robotyki programowały oraz budowały roboty. Jak zwykle nie zawiodły nas zajęcia naukowo-techniczne podczas których przeprowadzono wiele interesujących eksperymentów.

Najważniejszym jednak dniem dla dzieci był piątek. Choć trzynastego to dla nas szczęśliwy, bo tego dnia odbyła się wycieczka do Szaflar. Prawie cały dzień spędziliśmy na zabawie w basenach, a po pysznym obiedzie wyruszyliśmy do domu.

Skip to content