Poza Horyzont

Dzień Mamy

W tym tygodniu rozmawialiśmy o tym jaką rolę pełni Mama w życiu każdego dziecka. Dzieci opowiadały jakie są ich mamy. W celu uczczenia święta wszystkich Mam stworzyliśmy filmik z udziałem dzieci, które trzymając serduszko mówiły „Kocham Cię”. Wideo wraz z życzeniami umieściliśmy na Facebookowym profilu placówki.

Odbyły się zajęcia ruchowe, które sprawiają dzieciom dużo radości. Pod czujnym okiem Pani Eweliny odbyły się mini zawody. Z Panią Sabiną podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych dzieci podnosiły swoje szkolne umiejętności.

Jak zwykle nie zawiodły nas zajęcia efektywnego uczenia się, które dostarczają dzieciom wiedzy, ale też dużo radości.  Środa to oczywiście zajęcia z robotyki oraz praca z Panią logopedą.

Wszyscy jednaj niecierpliwie czekali na czwartek i rajd na Folusz. Gdy dotarliśmy na miejsce spotkaliśmy się z Panem Leśnikiem, który zabrał nas na malowniczy szlak prowadzący na Diabli Kamień oraz wodospad. Dzieci miały możliwość wysłuchania legendy o Kamieniu opowiedzianej przez przewodnika. Po leśnej wyprawie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawy na świeżym powietrzu prowadzone przez Panią Ewelinę.

Tydzień pełen wrażeń i emocji zakończyliśmy zajęciami socjoterapeutycznymi z Panią Agnieszką.

Skip to content